Anička: abych se vrátila k alfě - Fanda mi potvrdil, že Filip je opravdu tvůj bratr. Vím, proč se nenarodil mně, co se týká tvé maminky, to je určeno jen pro ni a asi i pro tebe, myslím, že ti to sám řekne. Zatím Filipa nevidím a moc se mnou nemluví ze stejného důvodu jako ze začátku Fanda - ještě mi nevěří a leží tam ta minulost, kdy v tom životě s tebou jsem ho vlastně násilně zabila, když jsem zemřela já. Tohle mi řekl Fanda, Filip nemluvil.

Anička: řekla jsem i pár slov Božidaře, něco k tomu, že vnímám ty zkoušky a že dělám chyby, ale snažím se pokračovat dál. Tak jsem si to i pro sebe rozebrala. A dostalo se mi hezkého pohlazení.

Anička: co je nového u Moici a Arama?

Petra: tam se to pěkně normalizuje, udělaly jsme tam velký kus práce a oni jsou nám velmi vděční. Uvařili mně čaj, popovídali jsme si a já jsem jen obdivovala ty nádherné hory, krásnou krajinu, jezera. Koule, které jsem tam poslala, dělají divy. Dala jsem jim určitý náboj pro to, co mají udělat, viděla jsem přímo na místě tu změnu. Zajímavé, tam kde bylo sucho, byly jezera, tam kde byly zničené lesy, začaly vyrůstat nové rychlým způsobem. Začalo se to před mýma očima krásně měnit. Lidé si byli blízcí, nebylo špatné, či zlé energie, hned se to měnilo na pozitivní. Piktogramy, které jsou občas vidět v televizi, nebo jsou vyobrazené v novinách, tak tím chtějí dát lidem šanci, k uzdravení, mají v sobě spoustu pozitivní energie a lidé by tam měli chodit co nejčastěji. Ptala jsem se, proč to třeba není někde i v takových zemích, kde se válčí. Zatím to ještě není možné, ti lidé k těmto energiím nejsou otevření a mohli by toho nějak zneužít.

Je potřeba na Zemi hodně pozitivně myslících lidí, hlavně aby se jejich počet zvyšoval, aby jich bylo víc, než těch negativních, aby se i u nás mohlo všechno i v politice obrátit k lepšímu. Proto máme různé zážitky v podobě snů, či jinak s různými osobnostmi, protože mají větší vliv než my a přes ně, se dá dostat dále. K tomu je potřeba naše komunikace i s těmito lidmi, u nich to může probíhat jako sen, který si mohou pamatovat a mohli by nás za tímto účelem nějak kontaktovat, pro bližší informace, zvědavost je nenechá ať dříve, či později v klidu. Máme tady opravdu hodně práce.

Zajímalo mě i jak je to s únosy, o nichž se občas píše. Oni se lidem zjevují tak, jak sami lidé chtějí, jakou jim dávají podobu, většinou jako velcí lidé s velkýma očima atp. Tak k nim má alespoň lidstvo nějaký respekt, než kdyby se ukázali jako obyčejní lidé. To, že tam snad dělají nějaké pokusy, není pravda, ale může dojít k oplodnění, které pak může být pro lidi velkým přínosem. Protože to dítě, které se z tohoto narodí, má neobyčejné schopnosti ku prospěchu lidí.