Pozitivní účinky Reiki

 

     Reiki má pouze pozitivní účinky, neublíží a působí vždy tam, kde je jí nejvíce potřeba. Touto energií můžeme  harmonizovat nejen lidi, ale i zvířata, rostliny, kameny, vše co je kolem nás i planetu Zemi.

     Energie má schopnost pronikat všemi předměty a materiály i prostorem. Schopnosti k používání Reiki jsou získávány zasvěcením (iniciací) mistrem Reiki. Zasvěcený žák se tak stává prostředníkem (kanálem) Reiki energie, která proudí přes korunní čakru do čakry srdeční a přes ruce do čaker dlaní a pak všude tam kam terapeut Reiki položí ruce.

    Ošetření Reiki energií se dá velmi dobře kombinovat s lékařskou léčbou a terapií. Pomocí Reiki je možno zneutralizovat případné negativní účinky léků, energeticky nabíjet nápoje, jídlo, či nabíjet a čistit minerály, či ošetřovat rostliny.

    Reiki podporuje tělesný, duševní a duchovní vývoj, zmírňuje ale i odstraňuje bolesti, napomáhá hojení ran, zánětů, popálenin či zlomenin, obnovuje duševní rovnováhu, podporuje rozpouštění starých negativních bloků a stresů, posiluje imunitu a spouští samoléčebný proces.

    Pomáhá odbourávat různé závislosti a negativní postoje apod. Reiki je možno působit nejen v přítomnosti, ale i do minulosti a budoucnosti.

Při každé terapii je třeba souhlas klienta, u dětí souhlas rodičů!!

    Reiki se dostane do každé části těla, regeneruje buňky, revitalizuje celý organismus, napomáhá ozdravení po operacích.

    Terapeut který energii předává se neoslabuje, protože při terapii jím stále protéká energie, takže se zároveň léčí a dobíjí, je tak chráněn od případných disharmonií od klienta. Současně je chráněn i klient od osobní energie od terapeuta. Klient se nemusí svlékat, terapie se provádí přes oděv.