Anička: je tu někdo mlsný a chce vošouch (bramborák). Spálil si prsty, jé, to je legrace, už dlabe.

Petra: kdo je to?

Anička: a ty mi pak řekneš, že si vymýšlím. Pozdravuje tě F.(duše) - bratr Petry

Petra: jak víš, že jsem myslela právě na něj, že by tam mohl být?

Anička: hádej. Bramboráky mu chutnají. Mlaská a usmívá se. Směje se, jak se snažíš na to dojít.

Petra: ano, měl rád bramboráky a hodně česneku

Duše F: ano, ty mám rád, musím sem chodit častěji

Anička: povídáme si s bráchou o Tobě.

Petra: a jejda, k čemu jste došli?

Anička: no vidíš, dřív se, se mnou nebavil a teď mi tady i hraje.

Petra: jj, byl muzikant a hraní, to je jeho. Dlouho Tě zkoumal, jestli Ti může věřit

Duše F: ano, chvíli mě trvalo, než jsem Tě Aničko, víc poznal, byl jsem takovým pozorovatelem, potřeboval jsem vědět, jestli Ti můžu věřit a také jaké máš úmysly k mojí sestře Petře, jestli je na Tebe spolehnutí. Ale vidím, že vy dvě máte k sobě hodně blízko a jsem moc rád za to, že jsi tady s Petrou, když s ní nemůžu být fyzicky já a Ali (duše) sestra Petry.

Anička: došli jsme na to, že jsi někdy pěkná potvůrka, ale máme Tě rádi. Pozdravuje maminku. F. má pocit, že ho nějakým způsobem vnímá.

Anička: má nějaké poselství, sedí a dívá se na mě. Vypadá to, že chce, abychom něco napsaly na stránky. Obdivuje Valdu a Verunku a udiveně kouká, kolik je tu zvířat.

Duše F: ano jsem tady kvůli poselství, je potřeba Tvojí spolupráce s Petrou. Čeká vás holky hodně práce.

Petra: myslela jsem si to. Vnímala jsem tě u iniciace do Reiki, cítila jsem tvoje ruce na mých, stál jsi za mnou a bylo mě velice příjemně.

Duše F: moc rád za Tebou chodím, Petruško, jsem s tebou rád a prožívám to intenzívněji, než za života. Jsem na tebe pyšný, mám tě rád, vždycky jsme k sobě měli velmi blízko. Mám rád maminku, je to moc vzácný člověk, tak jako Ty, to máš po ní. Mám rád svoji rodinu, červánka mého žití (nemusí se mě bát), moje děcka, je mi líto, že jsem nemohl víc udělat pro Míšu. Barunka a Viki jsou moc šikovné. Vím o vás všech. Děkuji, Aničko že jsi s mojí sestrou Petrou a snažíš se jí pomáhat. Petro, nebuď smutná, že nejsem s tebou fyzicky, jsem ti víc nablízku, než si myslíš a můžu ti pomáhat. Ali je v pohodě, bude ale potřebovat podporu, až bude zase na Zemi.

Duše F: Udělala jsi, Aničko veliký pokrok a stále na sobě pracuj, čekají tě velké věci, větší schopnosti, nesmíš nic vzdávat. Cítím výčitky ke svému synovi. Nebylo vše v pořádku, mrzí mě to, někdy jsem byl na něj víc tvrdý, měl jsem a mám ho rád. Kdybych to mohl změnit, tak bych to změnil, dochází mě to pozdě, co všechno jsem mohl vůči němu udělat jinak. Možná to časem pochopí. Má ale schopnosti, tak když bude chtít, můžeme si o tom promluvit i když ne fyzicky. Myslím, že ví, jak.

Duše F: máme větší plán, jsem jeho součástí, nejen já, je nás víc a každý vám přineseme svůj střípek do mozaiky, budete muset hodně přemýšlet a vnímat. Přichází různé věci a nové možnosti a bude jich víc. Rád bych vám řekl něco víc, ale nejde to. Tím, co děláte můžete pomoci hodně lidem, duším, ale můžete pozitivně ovlivnit další dění. K rozhodnutí napsat tyto stránky, jsme vám museli tak trochu pomoci, hlavně podpořit Petru.