Co se v kurzu naučíš?

Kameny

Dozvíš se, jak s kameny pracovat, jak je používat v běžném životě, podle čeho je vybírat, proč je důležitá jejich očista, jak mohou být prospěšné. Naučíš se pomocí kamenů harmonizovat čakry, vytvářet energetické mandaly pro zdraví, vytvářet elixíry z kamenů a další.

Práce s kyvadlem

Naučíš se, základům práce s kyvadlem, což se může hodit třeba tehdy, když budeš nosit např. více náramků a některé druhy kamenů se nemusí snášet mezi sebou, nebo nebudeš mít jistotu, zda právě kámen který Tě zaujal a ještě moc nevnímáš jeho vibrace je pro Tebe vhodný. Kyvadlo využiješ i jinak.

Čakry

Dozvíš se o toku energie v těle, o čakrách, jak je harmonizovat pomocí krystalů

Přikládání kamenů

Naučíš se zásady správného postupu přikládání kamenů

Intuice

Procvičíš své intuitivní vnímání

Práce s anděly

Naučíš se přivolat si ke své práci pomocníky

Kurz je možno absolvovat osobně i online

     Proč jsem se rozhodla pro krystaloterapii? Dlouhé roky pracuji s energií Reiki a mezi 2. a 3. stupněm Reiki byl mezistupeň Rainbow Reiki – kde kromě jiných technik byla i práce s drahými kameny, ale podmínkou pro tento kurz byl 2. stupeň Reiki, protože se pracovalo se symboly.

     V našem městě máme hezký obchůdek s kamínky, kde ráda chodím a zjistila jsem, že je spousta lidí, kteří by se rádi dozvěděli více o působení kamenů, ale nemají za sebou kurzy Reiki.

     Tak vznikl nápad, zrušit Rainbow-Reiki, techniky kde se pracuje se symboly, přidat ke 2. stupni a udělat nový kurz KRYSTALOTERAPIE.

     Tak začala práce na novém kurzu, na kterém jsem trávila dny a hodiny přemýšlením, psaním, natáčením videí  i focením, až vznikl tento ucelený kurz, který mohou lidé absolvovat jak osobně, tak i online z pohodlí domova.

Jak online kurz Krystaloterapie probíhá?

     Kurz je koncipován tak, aby, jste se jej mohli naučit praktikovat i z pohodlí domova. Nemusíš tedy nikam jezdit, čekat na nové termíny, stačí jej objednat a začít hned.

     Veškeré manuály obdržíš v e-mailu, ve formátu PDF a je na tobě, jak si časově rozvrhneš studium.

     Obdržíš výukové materiály - obsáhlá skripta, ve kterých najdeš informace provázané obrázky a praktickými návody.

     Obdržíš 2 výuková videa. V 1 videu uvidíš postup přikládání kamínků na čakry a ve 2 videu postup odebírání kamínků.

Je možné také darovat kurz prostřednictvím dárkových poukazů